Ana Sayfa İrtibat Sık Kullananlara Ekle Sitemizin Tanıtımına Katkıda Bulunun Biz Kimiz ? İlkelerimiz
FLASH  YAZILAR

                                                            İLGİNÇ  YAZILAR

      İslam ve (sosyal ) demokrasi , birbirine zıt gibi görünen iki  dünya düzeni.Ama detayına inip  iyi araştırınca benzer yönlerin tahminden daha fazla olduğu görülebilmektedir. Tabii ki bu ; "İslam = (Sosyal ) demokrasi"  demek değildir . Zaten bu yazıların muhatapları da İslami kesim değil ,dininden habersiz sosyal demokratlardır. Buyursunlar ve dinlerini biraz daha yakından tanısınlar. devamet1.gif (375 bytes)
 

   ... Hıristiyan gruplar genellikle fundamentalisttir (radikaldir) ve tümü de İsrail yandaşıdır. Hatta varlık amaçları noktasında birçok İsrailli’den daha da aşırıdırlar. Üyeleri arasında neredeyse hiç İsrailli ya da Filistinli bulunmazken bazı gruplarda liderler İsrailli olabilmektedir.devamet1.gif (375 bytes)
 

    Nakşıbendi grupları bu seçimde kimleri destekleyecekler? Ortalıkta en hareketli grup olarak Nakşibendi Vakfı görülüyor. devamet1.gif (375 bytes)
 

  İsrailliler ve Filistinliler hakkında bilinmeyen gerçekler.devamet1.gif (375 bytes)
 

    “Bugün 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyoruz... Yani, 80 yıl önce bugün Anadolu’yu işgale kalkan Yunan’ı denize döküşümüzün yıldönümünü kutluyoruz!.. devamet1.gif (375 bytes)
 

                                                         
                                                                    
" LEYLA  LEYLA "   DİYEN DİLİN ,

MEVLA DEMEDİKÇE ,

VUSLATA EREMEZSİN .

İNSANI  KIBLE EDİNEN   EYY  SEN !

HAKK'A  TAPMADIKÇA ,

MENZİLE  ERİŞEMEZSİN !
                                                                  EREN   KUTLU