Ana Sayfa İrtibat Sık Kullananlara Ekle Sitemizin Tanıtımına Katkıda Bulunun Biz Kimiz ? İlkelerimiz
 CİNLERİN  TESİRİNDE KALANLARA DİKKAT !

UYARIYORUZ
NUR TV'de sürekli konuşan ve kendisini Allah'ın Rasûlu diye kamuoyuna tanıtan; sahte, şarlatan Mehdi(!) İskender Evrenesoğlu (İskender Ali Mihr)'in gerçek yüzünü ortaya çıkarıyoruz.

Bu sahte peygamberin bir kaç dümenini ve şeytani oyunlarını aşağıda maddeler halinde belirtiyoruz;

  • "Kuranda 3 bin ayet vardır"
  • "Allah ile konuşuyorum"
  • "Benimle birlikte Allah ile konuşan 20 arkadaşımız var"
  • "Ben Resulüm"
  • "65 milyon insanda, 5 milyonu cennete gidecek"
  • "Alnındaki  beni göstererek, “ bunun ( peygamberliğine ) bir işaret olduğunu” belirtmesi ".

    İslam'ın nurlu esaslarını; güya "Allah Üniversitesi" (University Of Allah) adı altında, yer altına çekmek suretiyle, karanlık fikirlerini insanlara enjekte etmeye çalışıyorlar. MİHR vakfı adı altında, islamî akideye uymayan birçok işi yapan bu sahte peygamber yandaşlarına karşı,
   Yukarda belirttiğimiz sapık düşüncelerinde bazıları. Allah ile, 20 arkadaşı ile birlikte konuştuğunu iddia eden evrenesoğlu, sanırım ki şeytan ile kurduğu diyaloğu rahmani sanmakta.Konuştuğu şeytanlar ( Kafir Cinler !) ve arkasındaki şeytanlaşmış dostlarından başkası değildir, olmasıda imkansız. Resül (elçi) olduğunu iddia eden evrenesoğluna katılıyorum. Bu konuda doğru söylediğini kesinlikle kabul ediyorum. Kendisi şuan yeryüzünde şeytanın elcilerinden biridir.  Kendisinde öncede nice sahte peygamberler geldi . Hepsi kendini ve cevresindeki üc beş insanı helak etmekten başka bir şeye yaramadı. En son çıktığı “ Ceviz Kabuğu “ programında muhatabı tarafından rezil edilen ve hatta yüzünden fatiha suresini bile okuyamadığı için stüdyoyu terk eden bu zat bir de resul’luk iddiasında bulunmaktadır…!!! Tabii sormak lazım : Bu TV yayınını yaparken sana destek veren şeytan üçgenlerini de acıklama cesaretini gösterebilecek misin.Hatta haşa indiği iddia edilen surelerden bazıları mesela "ERBAKAN SURESI; DEMIREL SURESI" falan. Yani güler misin ağlar mısın!Kur’an ayetlerini cımbızla cekip ön ve arkasındakilerden irtibatını koparıp istediği gibi anlamlar yüklemesi , 1400 senedir  hiçbir İslam müfessirinin yapmadığı yorumlar yapması, yani kısaca bir konusmasında kullandığı ayetleri ve onlara yüklediği anlamı daha sonra evde sakin kafa ile sıra ile açıp inceleyince sadece adama kızmak ile kahkahalarla gülmek arasında bir konumda kalıyorsunuz… Allah ıslah etmeyecekse bir an önce kahreylesin.
 
    Önemli Not: Bu zat diyanet teşkilatı tarafından her an takip edilmektedir. Her toplantısına mutlaka bir görevli gönderilmektedir. Peki neden  onun oturum  çağrılarına cevap verilmemektedir sorusun cevabını , yine onu izlemekte olan diyanet görevlisi ağzı ile verelim : "Onu muhatap almak onun reklamını yapmaktır…”  

                         
Hulki Cevizoğlu’nun sunduğu Ceviz Kabuğu isimli televizyon programından seçmeler:
Evrenesoğlu: Bana gizli bilgiler geliyor, vahyediliyor...Ben Miraç’ta Allah’la konuştum.Daha sonra Muhammet, İsa, Musa ve Davut Peygamberlere Allah’ın huzurunda iki rekat “huzur namazı” kıldırdım. İmamlığı da ben yaptım....
H.Cevizoğlu: Peki, Hz. Muhammet’ten sonra peygamber olmayacağına göre nasıl peygamberim diyorsunuz?
Evrenesoğlu: : Peygamber olduğum için öyle diyorum.
H.Cevizoğlu: Ama bu dediğiniz İslam Dini’ne aykırı.
Evrenesoğlu: : Olabilir.

     ABD’de kendisini peygamber ilan eden İskender Evrenesoğlu, Amerika'daki benzin istasyonunda kendisine bağlı bir müridinin 20 yaşındaki lise talebesi olan kızına Elle tacizde bulunmuş ve kızın annesinin şikayeti üzerine İskender Evrenesoğlu gözaltına alınmıştır. (Hürriyet:2009-04-15) İskender Evrenesoğlu DPT'de çalıştığı dönemde de odasında bulunan 2 tane bayanı taciz etmiş ve bu taciz davalarıyla ilgili yargılanmıştı. ( ABD'de tacizlerine devam eden Evrenesoğlu ve eşi Sibel'in  ses bantları youtube'de...!)

    Tarih 21 temmuz 2007,  İskender Erol Evrenesoğlu kendi sitesi olan mihrcom dan açıklama yapıyor; "Ben aldığım emir gereği Türkiye'nin aranan 11.cumhurbaşkanı olacağım."

     Evrenesoğlu'nun cinlendiğinin delili, kendi dilinden: " Allah'ın (hasa) büyüyüp küçülebildiğini, şekilden sekile girebildiğini ve hem her zerrede olabildiğini hem de sonsuz bir hızla hareket ettigini, Allah'in (hasa) iki boyutlu bir enerji kitlesi olduğu ama yarattıklarının daima 4 boyutlu olduğunu..." iddia etmektedir - Aynen cinleri anlatıyor; cinler bahsimize müracaat! -

      Ne Arapça bilen, ne de Kur'an'ı tecvidle okuyabilen İskender Evrenesoğlu'ndan son inci: "Biz Kur'an'ı Allah'tan öğrendik. "


                                     
 

               >>> ( KENDI  BANNERLERİ )

                  HANİ , " M I H R " ;
                "
Medeniyet - İrfan  -  Hayır -  Ref  " DEMEKTİ  - SON 15 YILDIR ! BÖLE ANLATILIRDI ! -  NE OLDU DA
                "
Mehdi       - İmam -  Halife -  Resul..." OLDU ?  SIRADA NE VAR...- HAŞA - TANRICILIK MI...!?


                                                                                                  EN SON İRŞADLARINDAN (!)
                                   
      " Sizler burada Allah'ın resulünün yanında olmak bahtiyarlığına kavuşmuş bir avuç insansınız...Burası Allah resulünün evidir, ... Bu devrin resulü burada..."


                                     Sonrada " Niye çalışmıyorsunuz"  diye müritlerini azarlarken !
                                          

       KENDİSİNE KIZMIYOR, DUA EDİYORUZ, İNŞALLAH TESİRİ ALTINDA OLDUĞU CİNLERDEN EN KISA ZAMANDA KURTULUR !

 Mail:
Selamun aleykum kardesim, bu projenin icinde MIHR tarikati de vardmi? Ben o tarikatin icindeydim ama Allaha sükür gözüm acildi ama hala aylemden cevremden cok kisi icinde ve onlarin gözünü acmak istiyorum. biliyosunusdur ki onlarin beyni yikaniyo ve onlara handi delileri gösterirsem gösterim inanmiyolar beni fiska yada sirka girmis diyorlar. lütven bu insanlarin gözünü acmalim. Bende size elimden geldikce yardim etmek, bildiklerimi söylemek ve birlikte olabildince sesimisi duyurmaya calisalim lütven.Allah razi olsun.